VAŽNE OBAVIJESTI ZA PRVI NASTAVNI DAN

Dragi naši učenici, prvog nastavnog dana, 7. rujna 2020. imat ćete 3 školska sata sa svojim razrednicima, po sljedećem rasporedu:
Od 8:00 do 10:30 –  razredi opće gimnazije, tehničari za električne strojeve s primijenjenim računalstvom, industrijski mehaničari, elektromonteri, elektromehaničari i prvi razred naftno-rudarskih tehničara
Od 11:00 do 13:30 – ekonomisti, komercijalisti, prodavači, frizeri, pomoćni bravari, pomoćni administratori, te 2., 3. i 4. razredi naftno-rudarskih tehničara.
Učenici prvih i četvrtih razreda okupljaju se ispred glavnog ulaza u školu, a drugi i treći ispred dvorišnog ulaza (nasuprot glavnog ulaza, kroz dvorište) gdje će ih čekati njihovi razrednici koji će ih uvesti u školu i učionice.
Izdvojena lokacija Opće gimnazije u Križu: od 8:00 do 10:30.
Molimo sve učenike da prije polaska u školu kod kuće izmjere temperaturu. U slučaju povišene temperature, odgodite dolazak u školu. Molimo da se pridržavate epidemioloških mjera: nošenje maski, održavanje razmaka, redovito pranje i dezinfekcija ruku (na ulazu u školu i u učionice nalazit će se dezinfekcijska sredstva).
Sve ostale upute vezane za organizaciju nastave i provođenje epidemioloških mjera dobit ćete prvi dan nastave.
Sretno svima smiley

Izvor: Ksenija Pavlović

objavio: Iva Ipšin   datum: 2. 9. 2020.