DAN ŠKOLE

U Ivanić-Gradu je, na današnji dan 26. svibnja 1775. godine rođen Ivan Švear, svećenik i hrvatski povjesničar, autor prve hrvatske povijesti na hrvatskom jeziku, u čiji spomen naša srednja škola nosi ime.

Kako zbog epidemioloških mjera ni ove godine nismo bili u mogućnosti Dan škole obilježiti uživo, u ovom smo kratkom videu prikazali samo mali dio brojnih projekata i aktivnosti u kojima su sudjelovali naši učenici i nastavnici tijekom školske godine 2020./2021.

Hvala učenicima i njihovim mentorima na uloženom trudu i čestitamo na izvrsnim rezultatima koje su ostvarili na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima, čime se izuzetno ponosimo!

Sretan Dan škole želimo svim učenicima, djelatnicima, roditeljima i prijateljima Škole!

Izvor: Josipa Ilić, dipl. oec.

objavio: Iva Ipšin   datum: 26. 5. 2021.