Informativno-edukativni natječaj "Najmlađi za vode Hrvatske 2021. - 2022."

S velikim veseljem i entuzijazmom prijavili smo se na natječaj Hrvatskih voda „Najmlađi za vode Hrvatske 2021. - 2022.“ s temom:  „Podzemne vode: Učinimo nevidljivo vidljivim".

Projekt su vodile profesorice Gordana Celinić Haramustek i Marijana Puljar s četiri učenice, četiri Lane iz 3.i razreda srednje strukovne škole (usmjerenje komercijalist): Lanom Brcko, Lanom Kraljić, Lanom Kucifer i Lanom Šlopar.

Željele smo istaknuti važnost rijeke Lonje koja prolazi kroz naš Ivanić–Grad i dio je naših života. Nakon online istraživanja rijeke Lonje i njezinih podzemnih voda, učenice su se odlučile za izradu informativnog plakata „Jesu li šume i močvare važne za očuvanje podzemnih voda?“. Tekstualni dio rada napisan je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Učenice i profesorice ovim putem zahvaljuju učeniku Dini Bariliću (4.i) na velikoj pomoći pri finaliziranju projekta.

Izvor: Gordana Celinić Haramustek, prof.

objavio: Iva Ipšin   datum: 28. 2. 2022.