Županijsko natjecanje u rukometu za učenike srednjih škola

Županijsko natjecanje u rukometu za učenike srednjih škola održano je 7. 3. 2022. u Dugom Selu. Naši su učenici pobjedom nad učenicima iz Zaprešića izborili ulazak u finale gdje su ih čekali učenici Srednje strukovne škole Samobor. U neizvjesnoj finalnoj utakmici, prvo poluvrijeme naši su momci odigrali odlično, no taj ritam nisu uspjeli zadržati do kraja i nesretno gube finalnu utakmicu te završavaju na odličnom 2. mjestu.

Za našu su školu nastupali: Filip Svetlečić 4.a, Patrik Dorešić 4.a, Ivan Džanan 4.K, Fran Džanan 4.k, Filip-Karlo Jerković 3.N, Vito Toth  3.n, Petar Lauš 3.a, Lovro Injić 3.a, Ivano Hodžić-Mehić 3.a, Dorian Blažak 3.a, Roko Abramović 3.a, Marin Mario Rubil 3.a i Nino Ivaković 2.b.

Čestitke natjecateljima!

Izvor: Voditeljica ekipe: Dora Krnjević Dokuzović

objavio: Iva Ipšin   datum: 10. 3. 2022.