Ponos naše škole
Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad
Šk.g. 2012./13.
J A V N A P O H V A L A
Temeljem članka 136. Statuta Srednje škole Ivan Švear Ivanić Grad, javno pohvaljujemo učenice, učenike i njihove mentore koji su sudjelovali na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima:
LIDRANO
Katarina Marić, 3.a, mentorica Iskra Kušec, za sudjelovanje
Hrvatski jezik
Lara Vasari, 2.b, za sudjelovanje, mentorica Mirajana Banković – Malečić, za sudjelovanje
Engleski jezik
Maja Madaras, 2.b, mentorica Jozefina Dolenčić, za osvojeno treće mjesto
Sanja Spielberger , 4.b, mentorica Ina Dukarić, za sudjelovanje
Fizika
Teo Šestak, 2.b, mentorica Mirela Lukačević, za osvojeno treće mjesto
Filip Posilović, 4.a, mentorica Mirela Lukačević, za sudjelovanje
Geografija
Tibor Vrbanić, 4.a, mentor Vedran Berlan, za sudjelovanje
Iva Križanović, 1.c, mentor Robert Haim, za osvojeno prvo mjesto i plasman na državno natjecanje
Tena Škvorc, 1.c, mentor Robert Haim, za osvojeno drugo mjesto
Povijest
Lucija Cerovečki, 3.a, mentor Davor Matijević, za sudjelovanje
Petra Šenija, 4.c, mentorica Nikolina Kucelj Tkalčić, za osvojeno drugo mjesto
Matematika
Teo Šestak, 2.b, mentor Marijan Ralašić, za osvojeno prvo mjesto i sudjelovanje na državnom natjecanju
Željko Habulin, 1.k, mentor Marijan Ralašić, za sudjelovanje
Amalija Blagajac, 1.b, mentorica Anđela Kosovec, za sudjelovanje
Silvija Tovernić, 4.a, mentorica Anđela Kosovec, za osvojeno drugo mjesto
Kemija
Paula Pranjić, 2.c, mentorica Valentina Kukas, za osvojeno treće mjesto
Ivana Marinić, 3.a, mentorica Marijana Čorak, za sudjelovanje
Biologija
Lucija Levar, 1.a, mentorica Snježana Pavunec, za osvojeno treće mjesto
Amalija Blagajac, 1.b, mentorica Snježana Pavunec, za sudjelovanje
Iva Ledinščak, 2.b, mentorica Snježana Pavunec, za sudjelovanje
Kristina Rajski, 3.b, mentorica Snježana Pavunec, za sudjelovanje
Katarina Marić, 3.a, mentorica Snježana Pavunec, za sudjelovanje
Barbara Novačić, 4.a, mentorica Snježana Pavunec, za sudjelovanje
Njemački jezik
Philipp Pleše, 4.a, mentorica Mirela Marek Vulinec, za osvojeno treće mjesto
Infokup
Stjepan Družinec, 2.a, mentor Josip Požega, za sudjelovanje
Filozofija
Dario Kovačić, 4.c, mentorica Ana Bošnjak, za sudjelovanje
Prodavač
Anamaria Pranjić, 3.j, mentorica Silvija Svetoivanec Marinčić, za osvojeno treće mjesto na međužupanijskoj razini
Frizer
Marijana matić, 3.g, mentorica Senka Derifaj, za sudjelovanje
Mladež Hrvatskog Crvenog križa
Lara Vasari, 2.b, Gloria Sraka, 2.b, Marela Grgurić, 2.b, Matea Podgorski, 2.d, Antonia Marković, 1.b, Sara Oreški, 2.b, mentor Vedran Berlan, za osvojeno prvo mjesto na međužupanijskom natjecanju i plasman na državno
Sport
Eni Kurešić, 1.a, Dagmar Marinić, 3.c, Božica Komes, 4.c, Margareta Medunić, 3.i, mentor Antonijo Pokas, za sudjelovanje u krosu
Josipa Novaković, 3.a, Ana Ladan, 3.a, Matea Podgorski, 2.d, Glorija Sraka, 2.b, Lara Vasari, 2.b, Lucija Kozina, 1.b, Nikolina Adamović, 2.a, Tena Masnajk, 3.b, Eleonora Kovačevi, 2.b, Maja Orač, 3.i, Ana Hrabal, 3.i, , mentor Antonijo Pokas, za sudjelovanje u odbojci
Ivan Blaževi, 3.k, Stjepan Blažević, 3.k, Ivan Šprajaček, 3.n, Leon Božićević, 3.d, Durim Ramadani, 3.d, Tomislav Hadaš, 2.d, Matija Škrivanek, 2.a, Leon Bakić, 2.k, Hrvoje Šeremet, 3.c, Max Slunjski, 2.c, mentor Antonijo Pokas, za sudjelovanje u malom nogometu
Krešimir Štefanovi, 4.a, Lujo Bilandžić, 3.a, Nikša Kušec, 4.c, Matija Sigečan, 4.k, Božidar Marjanović, 2.k, Ivan Vucić, 2.k, Mario prugovečki, 4.k, Ivor Jović, 4.k, Sven Bulava, 4.c, Andrija Semenjuk, 4.c, david Prelić, 4.c, mentor Antonijo Pokas, za sudjelovanje u odbojci
Josip Novaković, 3.n, Ivan Novosel, 1.k, Karlo grgić, 3.a, Krešimir Štefanović, 4.a, Mateo Lukačec, 3.k, Lujo Bilandžić, 3.a, Toni Špoljarić, 3.c, Filip Vučelić, 3.c, Leon Rešetar, 2.a, Zoran Janković, 2.i, Edi Kilih, 1.b, Filip Križanić, 3.c, Mateo Matijević, 2.n, Jakov Bunjevac, 1.k, mentor Goran Bobić, za osvojeno prvo mjesto na županijskom i poluzavršnom natjecanju u rukometu te plasman na državnu razinu
Ivana Grgić, 2.d, Doris Hren, 1.a, Lucia Levar, 1.a, Dorotea Baotić, 2.a, Paula Benko, 2.i, Lea Jambrek, 1.a, Antonija Šipić, 3.c, Lucija Žerjavić, 3.i, Katja Škarica, 3.n, Karmen Kralj, 1.i, Tamara Žertuš, 3.d, Nikolina Miljan, 1.d, Ružica Dolić, 4.a, Petra Vlahek, 1.a, Eni Kurešić, 1.a, Antonija Liška, 4.a, mentor Goran Bobić, za osvojeno drugo mjesto u rukometu
Tijana Škrivanek, 4.a, Silvija Tovernić, 4.a, Marija Petković, 2.d, Nino Domitrović, 4.n, Filip Vrlec, 3.a, Antun Vukes, 3.a, mentor Goran Bobić, za sudjelovanje u stolnom tenisu
Ovim putem upućujemo iskrene čestitke našim učenicima i njihovim mentorima i želimo puno uspjeha u narednim natjecanjima.
R a v n a t e l j i c a:
Ksenija Pavlović, prof.
Za učenike i profesore |
• www.studij.hr |
• CARNet |
• Skole.hr |
• MZOS |
• FOI (Fakultet organi... |
• Postani student |
• Državna matura |
• Postani brucoš |
• Srednja.hr |
• Upisi u srednju |
• Zaštita djece na int... |