preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored sati
Raspored zvona

Vijesti

RASPORED ODRŽAVANJA DOPUNSKOG RADA - lipanj/srpanj 2015.g.


Predmet i nastavnik

Učenici

Raspored dopunskog rada

Učionica

Matematika

 

Marijan Ralašić

Vjekoslav Tusun (1.e)

 

23.6. u 11:30 sati

24.6. u 11:30 sati

29.6. u 09:00 sati

30.6. u 09:00 sati

01.7. u 09:00 sati

 

11

Karlo Budak (2.e)

Kristijan Cindrić (2.e)

Luka Katalenić (2.e)

Mario Poje (2.e)

Tomislav Puran (2.e)

Ema Forić (3.k)

Ivana Klarić (3.k)

Tena Kolar (3.k)

Mario Pokrajac (3.k)

Marko Šabić (3.k)

Darvin Zrims (3.k)

 

 

 

 

Obrada materijala

Održavanje strojeva i opreme

Strojarstvo

 

Čedomir Bakran

Vjekoslav Tusun (1.e)

23.6. u 09:00 sati

24.6. u 09:00 sati

30.6. u 11:30 sati

01.7. u 11:30 sati

02.7. u 09:00 sati

18

Tomislav Krišto (1.e)

Patrick Krištofić (1.e)

Filip Pokas (1.e)

Mateo Pokas (1.e)

Davor Iveković (2.e)

Mario Poje (2.e)

Tomislav Puran (2.e)

Bruno Borić (2.k)

Mateo Kuri (2.k)

 

 

 

 

Elementi strojeva

Hidraulika i pneumatika

 

Slavko Horvatek

Karlo Budak (2.e)

23.6. u 09:00 sati

24.6. u 09:00 sati

30.6. u 11:30 sati

01.7. u 11:30 sati

02.7. u 09:00 sati

20

Sandi Černjak (2.e)

Matija Profuntar (2.e)

HIP nakon nastave Elementi strojeva

Davor Iveković (2.e)

HIP nakon nastave Održavanje strojeva

 

 

 

 

Fizika

 

Damir Huljenić

Ivan Martinović (1.k)

23.6. u 09:00 sati

24.6. u 09:00 sati

29.6. u 09:00 sati

30.6. u 09:00 sati

01.7. u 09:00 sati

 

Kabinet fizike i elekrotehnike

 

 

 

 

Hrvatski jezik

 

Mirjana Banković - Malečić

Ivan Martinović (1.k)

24.6. u 11:30 sati

29.6. u 12:00 sati

30.6. u 11:30 sati

01.7. u 11:30 sati

02.7. u 09:00 sati

 

1

 

 

 

 

Matematika

 

Anđela Kosovec

Bruno Borić (2.k)

23.6. u 12:00 sati

24.6. u 12:00 sati

29.6. u 09:00 sati

30.6. u 09:00 sati

01.7. u 09:00 sati

14

Dorian Svetec (2.k)

Marija Mraović (3.b)

Karla Ščukanec (3.b)

 

 

 

 

 

 

Osnove elektrotehnike

Elektronički sklopovi

 

Petar Rajaković

Mateo Kuri (2.k)

23.6. u 14:00 sati

24.6. u 14:00 sati

29.6. u 12:00 sati

30.6. u 14:00 sati

01.7. u 14:00 sati

13

Sven Šurić (2.k)

Dorijan Svetec (2.k)

Ivan Sačer (2.k)

Tena Kolar (3.k)

 

 

 

 

Fizika

 

Mirela Lukačević

Nikola Šilipetar (2.k)

 

23.6. u 09:00 sati

24.6. u 09:00 sati

29.6. u 09:00 sati

30.6. u 09:00 sati

01.7. u 09:00 sati

11a

Kristina Ćorluka (1.b)

 

 

 

 

Povijest

 

Davor Matijević

Ivan Sačer (2.k)

23.6. u 12:00 sati

24.6. u 12:00 sati

29.6. u 09:00 sati

30.6. u 12:00 sati

02.7. u 12:00 sati

2

 

 

 

 

Sonja Banić

 

Matematika

Lucija Budulica (1.i)

23.6. u 09:00 sati

24.6. u 11:00 sati

29.6. u 09:00 sati

30.6. u 09:00 sati

01.7. u 09:00 sati

15

Edita Demirov (1.i)

Ivana Karas (1.i)

Tomislav Pokupec (1.i)

Anđela Šipura (1.i)

Greta Zelinka



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Iva Ipšin   datum: 19. 6. 2015.




Ponude izleta

Finan. izvješća i dok.

Za maturante
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi
Za učenike i profesore


carnet
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).  

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.





preskoči na navigaciju