preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

Vijesti

Raspored održavanja dopunskog rada


RASPORED ODRŽAVANJA DOPUNSKOG RADA

lipanj/srpanj 2016.g.

Predmet i nastavnik

Učenici

Raspored dopunskog rada

Učionica

Matematika

 

Marija Tomić Kruljac

Marijan Ded (2.k)

Antonio Presnec (2.k)

Dario Ramić (2.k)

Brigita Bajzek (2.b)

Kristina Ćorluka (2.b)

Anamaria Pažić (2.b)

Marko Smolić (2.k)

16.6. u 08:00 sati

17.6. u 08:00 sati

20.6. u 08:00 sati

21.6. u 08:00 sati

23.6. u 08:00 sati

24.6. u 08:00 sati

 

2

Matematika

 

Marija Tomić Kruljac

Iva Bosnić (1.b)

Adriano Ćosić (1.b)

Josip Drobljenčić (1.b)

Leo Herceg (1.b)

Tomislav Iveković (1.b)

Sara Kljajić (1.b)

16.6. u 10:00 sati

17.6. u 10:00 sati

20.6. u 10:00 sati

21.6. u 10:00 sati

23.6. u 10:00 sati

24.6. u 10:00 sati

 

2

 

   

 

Obrada materijala

Održavanje strojeva i opreme

 

Čedomir Bakran

Dominik Gudek (1.e)

Sven Iveljić (1.e)

Nikola Jakšić (1.e)

Mirko Kelava (1.e)

Dean Malić (1.e)

Matija Martinčević (1.e)

Filip Sentić (1.e)

Leon Lukačec (2.e)

Filip Pokas (2.e)

Mateo Pokas (2.e)

Tomislav Tarnik (2.e)

Patrick Krištofić (2.e)

Roberto Kunek (2.e)

15.6. u 08:00 sati

16.6. u 08:00 sati

17.6. u 08:00 sati

20.6.  u 08.00 sati

23.6. u 08.00 sati

 

1

Strojarstvo

 

Čedomir Bakran

Stjepan Baković (2.k)

Ivan Markuš (2.k)

Mario Jezerčić (2.k)

Damir Starjački (2.k)

Josip Vujević (2.k)

15.6. u 10:00 sati

16.6. u 10:00 sati

17.6. u 10:00 sati

20.6.  u 10.00 sati

23.6. u 10.00 sati

1

 

 

 

 

Elementi strojeva

 

Slavko Horvatek

Patrick Krištofić  (2.e)

16.6. u 10:00 sati

17.6. u 10:00 sati

20.6. u 10:00 sati

21.6. u 10:00 sati

23.6. u 10:00 sati

kabinet voditelja smjene

 

 

 

 

 

Politika i gospodarstvo

 

Aleksandra Toth

Roberto Kunek

16.6. u 10:00 sati

17.6. u 10:00 sati

20.6. u 10:00 sati

21.6. u 10:00 sati

  23.6. u 10:00 sati

kabinet voditelja smjene

 

 

 

 

Fizika

 

Damir Huljenić

Toni Jelaš (2.n)

Vjeran Bobovec (3.n)

Antonio Dogan (3.n)

Denis Jelić (3.n)

Marko Krsnik (3.n)

20.6. u 09:00 sati

23.6. u 09:00 sati

24.6. u 09:00 sati

27.6. u 09:00 sati

 

0

 

 

 

 

Hrvatski jezik

 

Mirjana Banković - Malečić

Iva Bosnić (1.b)

Leo Herceg (1.b)

Sara Kljajić (1.b)

17.6. u 08:00 sati

20.6. u 80:00 sati

24.6. u 08:00 sati

27.6. u 08:00 sati

28.6. u 08:00 sati

 

3

 

 

 

 

Matematika

 

Anđela Kosovec

Dorian Svetec (3.k)

16.6. u 10:30 sati

17.6. u 09:00 sati

20.6. u 09:00 sati

27.6. u 09:00 sati

28.6. u 09:00 sati

4

 

 

 

 

Osnove elektrotehnike

Elektronički sklopovi

Digitalna elektronika

 

Petar Rajaković

Stjepan Baković (2.k)

David Božić (2.k)

Marijan Ded (2.k)

Teo Glumac (2.k)

Ivan Markuš (2.k)

Dario Ramić (2.k)

Marko Smolić (2.k)

Mateo Kuri (3.k)

Ivan Sačer (3.k)

Dorian Svetec (3.k)

Filip Tomičić (3.k)

Jakov Bunjevac (3.k)

15.6. u 12:00 sati

16.6. u 12:00 sati

17.6. u 12:00 sati

20.6. u 12:00 sati

23.6. u 12:00 sati

1

 

 

 

 

Fizika

 

Mirela Lukačević

Lorena Šutković (1.b)

Kristijan Lovreković (1.k)

Lara Piščak (1.k)

Leon Pečenko (1.k)

Brigita Bajzek (2.b)

15.6. u 10:00 sati

16.6. u 10:00 sati

17.6. u 10:00 sati

20.6. u 10:00 sati

24.6. u 10:00 sati

15.6. – 2

 

ostali dani -  11

 

 

 

 

Povijest

 

Davor Matijević

Ilija Budim (1.a)

16.6. u 09:00 sati

17.6. u 09:00 sati

20.6. u 09:00 sati

21.6. u 09:00 sati

24.6. u 09:00 sati

kabinet pedagoginje

 

 

 

 

Matematika

 

Sonja Banić

Luka Smolčić (2.i)

Marina Tadej (2.d)

15.6. u 08:30 sati

17.6. u 08:30 sati

20.6. u 08:30 sati

23.6. u 08:30 sati

15a

 

 

 

 

Latinski jezik

 

Lovorka Lučić

Luka Blažan (1.b)

Tomislav Iveković (1.b)

Lorena Šutković (1.b)

Lucija Berko (1.a)

Emina Majdek (1.a)

Antonio Prenka (1.a)

Irina Duvnjak (1.c)

17.6. u 08:00 sati

20.6. u 08:00 sati

24.6. u 08:00 sati

27.6. u 08:00 sati

29.6. u 08:00 sati

6

 

 

 

 

Nacrtna geometrija

 

Ozana Lucić Magdić

 

Antonio Dogan (3.n)

27.6. u 08:00 sati

28.6. u 08:00 sati

29.6. u 08:00 sati

30.6. u 08:00 sati

13

 

 

 

 

Matematika

 

Anita Jurina

 

Lucija Berko (1.a)

Karla Matijević (3.a)

15.6. u 11:30 sati

16.6. u 09:00 sati

17.6. u 10:00 sati

20.6. u 10:00 sati

u dogovoru s profesoricom

 

 

 

 

Matematika

 

Renata Škrivanek

Mirko Kelava (1.e)

16.6. u 10:00 sati

17.6. u 10:00 sati

20.6. u 10:00 sati

21.6. u 10:00 sati

23.6. u 10:00 sati

kabinet matematike i informatike

 

 

 

 

Kemija

 

Manuela Kušec

Leon Vitez (1.c)

15.6. u 08:00 sati

16.6. u 08:00 sati

17.6. u 08:00 sati

20.6. u 08:00 sati

21.6. u 08:00 sati

izdvojena lokacija Križ

 

 

 

 

Engleski jezik

 

Danijela Huljenić Pugar

Leon Vitez (1.c)

15.6. u 10:00 sati

16.6. u 10:00 sati

17.6. u 10:00 sati

20.6. u 10:00 sati

24.6. u 10.00 sati

izdvojena lokacija Križ

 

Ravnateljica:

Ksenija Pavlović, prof.



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Iva Ipšin   datum: 14. 6. 2016.




Ponude izleta

Finan. izvješća i dok.

Za maturante
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi
Za učenike i profesore


carnet
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
04.12.2017. 10:31
CARNet domaćin međunarodnog partnerskog sastanka projekta CRISS
U siječnju 2017. godine Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet priključila se međunarodnom projektu CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) koji se provodi u okviru programa Europske unije Obzor 2020. 

01.12.2017. 09:19
NATO vježba "Cyber Coalition 2017"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet sudjelovala je u desetoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom "Cyber Coalition 2017". 





preskoči na navigaciju