Javni poziv - Višednevna izvanučionička nastava - Njemačka (Munchen) - 2.j, 3.d i 3.n

Na temelju prethodno raspisanog javnog poziva broj 15, u srijedu 27.2.2019. godine u 13:00 sati, Povjerenstvo je organiziralo javno otvaranje pristiglih ponuda turističkih agencija. Na javni poziv su se odazvale tri turističke agencije, od kojih su sve tri udovoljile svim uvjetima navedenim u pozivu. Povjerenstvo poziva sljedeće agencije na roditeljski sastanak na kojem će predstaviti svoje ponude:

Alga travel agency, Zagreb

Licitar Travel j.d.o.o., Varaždin

Taubek Tours, Ivanec

Roditeljski sastanak dogovoren je za ponedjeljak 11. ožujka 2019., u 18.00 sati, u prostorijama Srednje škole Ivan Švear Ivanić Grad, Školska ulica 12, Ivanić-Grad.   Agencije će se predstaviti abecednim redom, svaka u vremenu od 10 minuta.

Priloženi dokumenti:
Javni_poziv.pdf (243.41 KB)

objavio: Iva Ipšin   datum: 7. 2. 2019.