preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored sati
Raspored zvona

Vijesti

RASPORED POLAGANJA RAZREDNIH, PREDMETNIH i RAZLIKOVNIH ISPITA


PREDMET

RAZRED

NADNEVAK, SAT

NASTAVNIK

Opremanje i ispitivanje bušotina

3.n

21.6.2019. u 11:00 sati

Ozana Lucić Magdić

Matematika

3.n

24.6.2019. u 12.30 sati 

Anita Jurina

 

Nacrtna geometrija

2.n

19.6.2019. u 11:30 sati

Ozana Lucić Magdić

Opremanje i ispitivanje bušotina

2.n

21.6.2019. u 11:00 sati

Ozana Lucić Magdić

Elementi strojeva

2.n

24.6.2019. u 11:00 sati

Ozana Lucić Magdić

Ležišta ugljena, nafte

i plina

2.n

26.6.2019. u 12:00 sati

Nikola Kamenarić

Fizika

2.n

28.6.2019. u 10:00 sati

Damir Huljenić

 

Trgovinsko poslovanje

1.i

18.6.2019. u 12:00 sati

Nikolina Dragićević

Povijest

1.i

19.6.2019. u 12:00 sati

Nikolina Kucelj Tkalčić

Računovodstvo

1.i

26.6.2019. u 9:00 sati

Alen Ištvanić

Matematika

1.i

27.6.2019. u 12:00 sati

Lovorka Horvat

 

Vjeronauk

1.g

18.6.2019. u 12:00 sati

Petra Fijala

Poznavanje materijala

1.g

19.6.2019. u 10:00 sati

Gordana Celinić Haramustek

Povijest

1.g

19.6.2019. u 12:00 sati

Nikolina Kucelj Tkalčić

 

Strojarstvo

2.e

19.6.2019. u 10:00 sati

Lidija Samac

Tehničko crtanje i dokumentiranje

2.e

26.6.2019. u 12:00 sati

Nikola Kamenarić

Računalstvo

2.e

28.6.2019. u 9:00 sati

Iva Ipšin

 

Strojarstvo

1.e

17.6.2019. u 9:00 sati

Slavko Horvatek

Osnove elektrotehnike

1.e

18.6.2019. u 12:00 sati

Diana Borjanić

Hrvatski jezik

1.e

19.6.2019. u 12:00 sati

Valentina Pižir

Tehničko crtanje

1.e

26.6.2019. u 12:00 sati

Nikola Kamenarić

Elektrotehnički materijali i komponente

1.e

26.6.2019. u 13:00 sati

Leon Kepe

Računalstvo

1.e

28.6.2019. u 9:00 sati

Iva Ipšin

 

Osnove ekonomije

2.d

18.6.2019. u 11:00 sati

Silvija Svetoivanec-Marinčić

Kemija

2.d

19.6.2019. u 10:00 sati

Gordana Celinić Haramustek

Poslovne komunikacije

2.d

26.6.2019. u 12:00 sati

Tijana Golak

Poduzetništvo

2.d

27.6.2019. u 9:00 sati

Josipa Ilić

Računovodstvo

2.d

28.6.2019. u 9:00 sati

Milica Puriš

 

Tjelesna i zdravstvena kultura

3.i

18.6.2019. u 10:00 sati

Davor Štibrić

Poznavanje robe

3.i

18.6.2019. u 12:00 sati

Marina Mihaljević Hranitelj

Josipa Hlevnjak

3.i

21.6.2019. u 9:00 sati

Josipa Hlevnjak

Njemački jezik

3.i

26.6.2019. u 12:00 sati

Ana Adžić Matić

 

Ravnateljica:

Ksenija Pavlović, prof.

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Iva Ipšin   datum: 14. 6. 2019.




Ponude izleta
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Finan. izvješća i dok.
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Za maturante
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi
Za učenike i profesore


carnet
CARNET
08.11.2019. 16:39
Završila 21. CARNET-ova konferencija za korisnike CUC 2019
Pod sloganom ,,Na granici mogućega", u Šibeniku je u petak zatvorena 21. CARNET-ova konferencija za korisnike – CUC 2019. U tri dana trajanja, predstavljene su brojne inovativne primjene informacijsko-komunikacijske tehnologije ... The post Završila 21. CARNET-ova konferencija za korisnike CUC 2019 appeared first on CARNET .

07.11.2019. 17:02
INFO Najava radova – HT – 12.11.2019. 23:00h – 13.11.2019. 03:00h
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma, koji ce se odrzati od 12.11.2019. u 23:00 do 13.11.2019. u 03:00 sati. Vrijeme trajanja radova je do ... The post INFO Najava radova – HT – 12.11.2019. 23:00h – 13.11.2019. 03:00h appeared first on CARNET .





preskoči na navigaciju