Održano Županijsko natjecanje iz matematike

U utorak, 23. veljače 2016. godine, Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perišina u Velikoj Gorici bila je domaćin županijskog natjecanja iz matematike.
Učenici su se natjecali u dvije kategorije, A u kojoj se natječu učenici prirodoslovno – matematičkog smjera i B kategoriji za ostala usmjerenja srednjih škola. Na natjecanju je sudjelovalo 67 učenika, od toga 5 učenika u A kategoriji i 62 učenika u B kategoriji u kojoj se natjecali i naši učenici te ostvarili sljedeći razultat:

Antonija Ćosić, 1.a opća gimnazija (mentorica Anita Jurina) – 4. mjesto

Marko Mikša, 2.a opća gimnazija (mentorica Marija Tomić Kruljac) – 4. mjesto

Ivan Uzelac, 2.c opća gimnazija (mentor Ivica Belavić) – 9. mjesto

Čestitke učenicima na uspjehu, a kako se za ostale predmete županijska natjecanja tek moraju održati, o njima će se zasigurno još pisati :-)

Anita Jurina, prof.

objavio: Iva Ipšin   datum: 25. 2. 2016.