Božićni spektakl humanitarnog karaktera u Križu

Kako bismo nastavili tradiciju održavanja nogometnih i odbojkaških utakmica između profesora i učenika u Općoj gimnaziji u Križu, pozivamo sve Vas – profesore i učenike svih usmjerenja, kao i ostale djelatnike škole da nam se pridružite na našem Božićnom spektaklu.

21. prosinca 2016. u 16:15 sati                       Sportska dvorana Križ

Spomenuti događaj je, također, i humanitarnog karaktera pod nazivom „Učenici učenicima“ kojim se želi pomoći svim učenicima u teškoj financijskoj situaciji za vrijeme i poslije božićnih blagdana. Program, koji je i ove godine u organizaciji kriških maturanata, održat će se u srijedu, 21. prosinca 2016. godine u Sportskoj dvorani u Križu s početkom u 16:15 h. Molimo sve zainteresirane da se što prije jave svojim razrednicima kako bi Vam se mogao organizirati prijevoz do Križa. Cijena autobusa iznosi 10 kn, novac je potrebno donijeti u petak kada će ga pedagoginje i sakupiti. Popis učenika koji žele ići u Križ nalazi se u prilogu ovom oglasu. Nadamo se vašem dolasku u što većem broju.

Lijepi pozdrav,

kriški maturanti.

objavio: Iva Ipšin   datum: 13. 12. 2016.