ODOBREN PROJEKT “Ne pušim - 3D printam”

Ministarstvo znanosti i obrazovanja nam je odobrilo projekt “Ne pušim - 3D printam”. Projekt “Ne pušim - 3D printam“ preventivni je program koji provodimo tijekom školske godine 2021./2022.

Ovim projektom učenicima smo ponudili kvalitetno provođenje vremena tijekom školskih odmora i praznika. Učenici školske odmore, pod negativnim utjecajem vršnjaka, provode pušeći, a cilj je okrenuti vršnjački utjecaj u pozitivnom smjeru i ponuditi im zamjenu za pušenje.

Ministarstvo je financiralo nabavu dva 3D pisača: Flashforge Creator Pro 2 i Anycubic Photon Mono X koja su dostupna za korištenje svim učenicima naše škole.

Učenici 2.e, usmjerenja Industrijski mehaničar, sastavili su pisače i stavili ih u funkciju.

Galerija slika...

Izvor: Voditeljica projekta: Lidija Samac, dipl.ing.strojarstva

objavio: Iva Ipšin   datum: 12. 3. 2022.