BOŽIĆNI PROGRAM UČENIKA 2.d RAZREDA ekonomskog usmjerenja

U četvrtak, 18.12.2014. godine učenici 2.d razreda ekonomskog usmjerenja održali su prigodan božićni program učenicima 1.l i 2.l razreda (pomoćni administratori i pomoćni bravari).

Tijekom programa Tea Cecelja nas je kroz prezentaciju upoznala sa poviješću slavljenja Božića, hrvatskim božićnim običajima, svecima čije dane obilježavamo tijekom Došašća, a nakon toga učenici su izveli predstavu o Velikodušnom božićnom drvcu koju je osmislila Tea Cecelja (glumice: Tea Cecelja, Gabriela Kovačić, Anamarija Tomić, Anita Galović, Magdalena Matijašević, Lorena Petreković, Katarina Jurić, Antonela Kučinić i Margareta Horvat), cijeli razred je otpjevao prigodne božićne pjesme i goste su darivali  bombonima i božićnim čestitkama koje su sami izradili.

Programu su bili nazočni ravnateljica Ksenija Pavlović, pedagoginja Nada Gregorek, socijalna pedagoginja Rebeka Štimac, predmetni nastavnici Slavko Horvatek, Silvija Svetoivanec-Marinčić i Josipa Ilić, razrednica 2.d razreda.

Galerija slika...

Josipa Ilić, dipl.oec.

objavio: Iva Ipšin   datum: 14. 1. 2015.